Объявления: Другое строительство и ремонт

На этой странице показаны объявления в категории Другое строительство и ремонт на сайте Adverno Тернополь. Воспользуйтесь этой формой, чтобы отобрать объявления по типу, состоянию товаров или цене. Для выбора другой страны и города нажмите на ссылку "другой город" в шапке сайта под названием Тернополь.
Чтобы продать что-то разместите бесплатное объявление в категорию Другое строительство и ремонт перейдя по ссылке ниже.


Тип объявления: Только с фото?:    -   

   Сортировать по
Всего: 2
Сонячні електростанції 30 кВт,  Кредит. Зелений тариф,  Сонячні панелі
01-08-2020 19:37 Цена: 15 000 USD $

Предложения магазинов и фирм: Другое строительство и ремонт, Украина, Тернополь и область

Ми Тернопільська компанія яка займається встановленням сонячних електростанцій з 2015 року. Бажаєш встановити сонячну електростанцію, але не знаєш з чого почати? Розпочни проектування зараз! Ми знаємо як запустити СЕС по "зеленому тарифу" для приватних та юридичних осіб у 2020 році! Професійно розробляємо та реалізуємо проекти сонячних електростанцій будь-якої складності! - Безкоштовна консультація - Безкоштовний виїзд на замір - Первинний прорахунок вартості СЕС - Прорахунок прибутку і окупності СЕС - Сертифіковане обладнання - Юридична допомога в оформлені "зеленого тарифу" - Комплексне ведення проекту Замовляйте безкоштовну консультацію! Сонячна електростанція для дому та бізнесу під "Зелений тариф" Пакетна пропозиція "Зелений тариф " "під ключ" У вартість пропозиції входить повний комплекс робіт: від консультацій і виїзду спеціалістів на об'єкт до підписання договору з Обленерго (продажу по "зеленому тарифу") Офіційне, сертифіковане обладнання європейського та китайського виробництва - під будь-які цілі та можливості.

 
Ремонт дорог,  асфальтирование: асфальтоукладчик,  каток,  фреза,  грейдер
04-11-2019 09:12 Цена: 100 грн.

Частные объявления - продам, предлагаю: Другое строительство и ремонт, Украина, Тернополь и область

Предлагаем профессиональное выполнение дорожных работ разных видов. Ремонт и строительство дорог: щебеночных, из отсева, асфальтированных. Асфальтирование различных территорий, площадей, дворов и прочее.

 
Всего: 2